Online kurz realitní fotografie

Dlouho avizovaný kurz je tady. Poprvé vycházíme s online kurzem a rozhodli jsme se, že začneme realitní fotografií. Vy kteří jste se těšili na kurz již nemusíte dál čekat. Online kurz realitní fotografie je právě spuštěn.

Proč realitní fotografie, protože jsou to základy který bystě měli znát k tomu, abyste se mohli zdokonalit ve focení interiérů.

Chtěli byste posunout interiérovou fotografii na jinou úroveň, nebo začínáte fotit reality? Nevíte jak správně na to? Bojujete se světlem, úhlem či technikou? Ukáži vám jak na to! Projdeme jak úplné začátky od zvládnutí techniky i fotáku. A samozřejmě koukneme na HDR, ale i složitější techniku nasvěcování bleskem.

Více o kurzu najdete zde:

www.jirilizler.com/online-kurz-realitni-fotografie

Online kurz realitní fotografie

Konečně je to venku! Vy kteří jste se těšili na kurz již nemusíte dál čekat. Online kurz realitní fotografie je právě spuštěn. Chtěli byste posunout interiérovou fotografii na jinou úroveň, nebo začínáte fotit reality? Nevíte jak správně na to? Bojujete se světlem, úhlem či technikou? Ukáži vám jak na to! Projdeme jak úplné začátky od zvládnutí techniky i fotáku. A samozřejmě koukneme na HDR, ale i složitější techniku nasvěcování bleskem. www.jirilizler.com/online-kurz-realitni-fotografie

Zveřejnil(a) Jiri Lizler Photography dne Neděle 7. února 2021